خب شاید امروز مهمترین فیلم تمام زندگی خودتون رو ببینید!

افرادی که این فیلم رو 2 ماه پیش دیدن اما هنوز به کارهای قبلی خودشون مشغولن و هیچ تغییری در زندگیشون ایجاد نشده و هنوز موفق نشدن به اهدافشون برسن ، پیشنهاد میکنم یکبار دیگه این فیلم رو با دقت بیشتری ببینن ، چون احتمالن اینبار بهتر میتونن متوجه بشن که چقدر این فیلم نکته داشت.

دوستان تا بحال براتون پیش اومده که ببینید از افرادی که در زندگی همیشه همراهه شما بودن و مثلن تا همین 5 سال پیش هیچ تفاوتی از نظر موفقیت های مالی نداشتید ، وقتی امروز با اونها روبرو میشید ، میبینید چقدر پیشرفت کردن ؟! بعدن خودتون تعجب میکنید!

میگید آخه چطور ممکنه !

این شخص هیچ تفاوت خاصی با من نداشت !

همونقدر درس خوند که من خوندم!

همونقدر پدر مادرش سواد داشتن ، که پدر مادر من داشتن !

همونقدر امکانات داشت که من!

همون دانشگاهی رفت که من رفتم!

اصن هیچ فرقی با من نداشت ، بعد چطور میشه که اینقدر تونست از من بیشتر پیشرفت کنه؟

من حتی از اون بیشتر کار کردم !

خب پس راز چیه ؟ و راز کجای داستان هست ؟

خب یه سری افراد هستن که همین الان میگن ؛

بابا اونا شانس میارن…

اونا یهو یه ارثی بهشون رسیده…

و…

خب من نمیخوام در مورد افرادی که همه چیز رو به شانس و اقبال ربط میدن صحبت کنم ، چون با کمال احترام به این عزیزان ، خودشون رو به خواب زدن و فکر میکنن زندگی بر مبنای شانس حرکت میکنه ، نه تلاش و انتخاب!

اما اگه شما موفقیت رو یک شانس قلمداد نمیکنید به ادامه ی این موضوع خوب دقت کنید.

من میخوام یک فیلم رو با هم ببینیم به نام داستان خط لوله و بعد از دیدن این فیلم به متن های من که در انتها اومده بیشتر فکر کنید و اگه حتی دوست دارید زیر همین پست کامنت بزارید تا با هم صحبت کنیم و هر سوالی باشه در حد توانم حتمن پاسخ میدم.

داستان خط لوله داستان زندگی همه ی ماست و من مطمئنم خیلی از ما اگه به داستان خط لوله خوب توجه کنیم متوجه رازهای تون میشیم.خب بریم که به این فیلم نگاهی بندازیم:

خب فیلم رو دیدید ؟

دوست دارید پابلو باشید یا برونو ؟

مهمترین درسی که از داستان خط لوله گرفتید چی بوده ؟

به این سوالهای فکر کنید…!

معمولا خیلی ها دوست داریم پابلو باشیم ، یعنی همون شخصی که خط لوله رو ایجاد کرد ، اما اگه تا بحال موفقیتی بدست نیاوردیم دلیلش شاید اینه که باید در زندگی خودمون به فرصت ها نگاه کنیم ، حالا متوجه شدید که میگم شانس وجود نداره ؟ یا اگر هم وجود داره برای اون اشخاصی هست که در راستای رسیدن به هدفشون تلاش میکنن!

خیلی ها هستن که امروز خط لوله های خودشون رو ساختن و دارن ازش بیشترین بهره رو میبرن و اینها از نظر افرادی خیلی زیادی جزو خوش شانس های جامعه هستن!

اما اگه از خود این افراد بپرسید که شانسی به اون موفقیت رسیده ؟ واقعن شاید خندش بگیره ! چون اون خوب میدونه که چقدر برای رسیدن به اون جایگاه تلاش کرده.

خب دوستان فکر کنم این مطلب رو هم برای شما توضیح دادم و داستان خط لوله در زندگی من خیلی تاثیر گذار بود چون به من یاد داد که به دنبال فرصتهایی برای خارج شدن از روزمرگی و رسیدن به هدفهای خودم باشم ، تا اینکه مجبور نباشم هر روز سطل های آب رو جابجا کنم!

اگه شما هم تصمیم گرفتید خط لوله ی خودتون رو بسازید حتمن با من در تماس باشید تا راهنماییتون کنم ، و یادتون باشه که تفاوت افرادی که نتیجه میگیرن اینه که هرگز در کار خودشون تعلل نمیکنن ، همین امروز هر کاری که باید برای موفقیت خودتون انجام بدید ، رو انجام بدید ، فردا دیره!

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای امین سبزواری محفوظ است - Enfold Theme by Kriesi

به سایت من خوش اومدید ، شاید دوست داشته باشید یک هدیه از من بگیرید!

اسم و ایمیل خودتون رو وارد کنید تا همین امروز کتاب صوتی ارزشمندی براتون بفرستم.

شما با موفقیت عضو خبرنامه شدید و بزودی هدیه برای شما ارسال خواهد شد.

ارسال اطلاعات شما دچار مشکلی شده ، لطفن مجدد تلاش کنید

کارآفرینی پیشروترین کسب و کار دنیا will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.