فکر کنیم و ثروتمند بشیم

یکی از اساسی ترین سوال هایی که شاید بارها از خودمون پرسیدیم همین باشه!

چرا نتونستم به موفقیتی که میخواستم برسم ؟

چرا اونطور که باید پیش نمیره ؟

چرا بعد از چند سال کار کردن و سخت تلاش کردن هنوز به اون ثروتی که دلم میخواد نرسیدم؟

خب میدونم که سوالهای بیشتری هم دارید اما بریم سراغ برسی این سوال ها.شاید یکی از اصلی ترین دلایل اینکه ما به موفقیتی نمیرسیم اینه که در هیاهوی تجارت و یا زندگی غرق شدیم و زمان نمیزاریم تا کسب و کار خودمون رو یکبار هم شده ارزیابی کنیم!

ببینیم اصن کاری که میکنیم ما رو به موفقیت میرسونه یا نه؟

اینقدر در حال کار کردن و پرداخت قبض آب و برق و کرایه خونه هستیم که حتی نمیتونیم زندگی کنیم چه برسه بخوایم فکر کنیم که میتونیم ثروتمند بشیم یا نه ؟

در اکثر کتاب های موفقیت و یا سرگذشت افراد موفق وقتی مطالعه میکنید میبینید که اونها “فکر” کردن!

اونها به اون لحظه ای که در اون بودن فکر کردن و بعد تصمیماتی درست گرفتن ، من هم همینکارو کردم و در نقطه ای از زندگی متوجه شدم باید بیشتر فکر کنم و پیشنهاد میکنم شما هم همینکارو انجام بدید.

خب شاید بپرسید که باید به چی فکر کنم ؟

بزارید کمی شفاف کنم براتون ، شما باید اول به اهدافتون که در زندگی میخواستید فکر کنید، اینکه در زندگی چه چیزهایی میخواستید ، به پنج هدفتون در زندگی فکر کنید و اونها رو تصویر سازی کنید ، اینها مهمترین چیزهایی هستن که باید بهش فکر کنید چون سوخت شما برای حرکت کردن هستن و به شما نیرو میدن تا به جلو برید!

وقتی پنج هدف خودتون رو در ذهن ساختید باید شروع کنید ارزیابی کردن کارهایی که میتونید برای رسیدن به اون اهداف انجام بدید، اینها شوخی نیست ، میدونم خیلی ساده گفته میشه اما اصن راحت نیست! همین الان شما به پنج هدفتون فکر کردید ؟

میدونید 80% مردم نمیتونن اینکارو انجام بدن؟! خب پس میبینید ساده نیست؟

خب بعد از این مراحل باید شروع کنید به مطالعه کردن ، سرانه ی مطالعه ما در کشور ایران بسیار پایینه و باید شما جزو اون دسته باشید که حداقل روزی 10 دقیقه مطالعه میکنه!

پس شروع کنید روشهای مختلف رو برسی کردن برای رسیدن به نتیجه مطلوب و از فیلمی که در سایت خودم در بخش ” معرفی کسب و کار ” گذاشتم شروع کنید.

سعی کنید سوال های بیشتری در ذهن خودتون ایجاد کنید ، چون هر چقدر بیشتر سوال داشته باشید بیشتر به دنیال جواب های اون هستید، پس شروع کنید…

در انتها اگه فکر میکنید من میتونم بهتون کمک کنم حتمن با من از بخش ” ارتباط با من ” در تماس باشید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای امین سبزواری محفوظ است

به سایت من خوش اومدید ، شاید دوست داشته باشید یک هدیه از من بگیرید!

اسم و ایمیل خودتون رو وارد کنید تا همین امروز کتاب صوتی ارزشمندی براتون بفرستم.

شما با موفقیت عضو خبرنامه شدید و بزودی هدیه برای شما ارسال خواهد شد.

ارسال اطلاعات شما دچار مشکلی شده ، لطفن مجدد تلاش کنید

کارآفرینی پیشروترین کسب و کار دنیا will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.